Aydın Bilgi Koleji
0 (256) 212 82 92 - 0 (549) 211 82 92
info@aydinbilgikoleji.com

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Kaliteli, özverili ve disiplinli eğitim anlayışını oluşturan Bilgi Eğitim Kurumları her yıl yeni açılan kurumlarıyla Türkiye'de marka olmayı hedefleyen yenilikçi bir eğitim kurumudur.

Misyonumuz

Bilgi Eğitim Kurumları Atatürk ilke ve devrimleri ışığında karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü çerçevesinde benzerlerinden farklı olarak, üreten, öğreten, öğrenciyi yetiştiren, bilgiyi sorgulatan ve sürekli gelişmeyi benimsemiş bir eğitim kurumudur.

Bilgi Eğitim Kurumları, insani değerlerin etkin olduğu bir eğitim ortamına sahiptir. Bu ortamda öğrenciler çok yönlü, yaratıcı bireyler olarak yetişmenin yanı sıra, akademik, sportif, sanatsal alanlarda da başarılar elde eden bireyler olarak yetiştirilir.

Neden Bilgi Koleji ?
Tarama Testleri
Eğitmenlerimiz öğrencilerin mevcut sınav sisteminde sorun yaşamaması adına düzenli olarak tarama testleri uygular.
Birebir Diyalog
Eğitmenlerimiz öğrencilerimizle bire bir yakından ilgilenir ve onlarla arkadaş gibi iletişim kurar.
Kariyerli Eğitmenler
Aydın Bilgi Koleji Eğitim Kurumlarında birbirinden kariyerli eğitmenler görev almaktadır.
Güncel Konular
Aydın Bilgi Eğitim Kurumları müfredatı yakından takip ederek en güncel konuları işler.
Deneme Sınavları
Düzenli ve periyodik olarak yapılan deneme sınavları öğrencilerin mevcut durumlarını güncel olarak takip etmemizi sağlar.
Teknolojiyi Kullanıyoruz
Aydın Bilgi Eğitim Kurumlarında öğrencilerin günümüzün teknolojik dünyasına entagrasyonunu benimsiyor ve adaptasyon sorunu yaşamamaları için teknolojinin getirdiği tüm yeniliklerden yararlanıyoruz.
Bilgi Koleji'nden gerçekten çok memnunum. Mükemmel bir eğitimi var. Öğretmen-öğrenci ilişkisi harika. Biz daha önce farklı kolejlere de gittik. Ancak böyle bir eğitim ort..
Fatma KORKMAZ
Serbest Meslek
Çocuklarımız geleceğimizdir. Onların toplum içerisindeki yeri ve geleceğinin şekillenmesini, önce aile sonra okulda aldığı eğitim belirler. Sağlam bir kişiliğin ve m..
Müslüm SÜZER
Serbest Meslek
Bilgi ailesiyle 3 yıl önce tanıştık.Çocuğuma doğru bilgiyi, öğrenme becerisini kazandırdıkları ve yarınlara hazırladıkları için kendimizi ayrıcalıklı hissediyoruz. Bu güz..
Meliha YILMAZ
Serbest Meslek